1 Milion Lucky, nowa wersja kultowego Paco Rabanne

Paco Rabanne 1 Million Lucky
Od 2008 roku Paco Rabanne powraca do swojego ulubionego tematu: złota. Rzeczywiście, projektant stał się sławny po tym, jak w 1968 roku zrobił wyjątkowy strój ze złotych metalowych elementów, noszony przez Francoise Hardy. Transponując tę ​​koncepcję, postanowił stworzyć zapach dla mężczyzn zatytułowany 1 milion.

Uosabiając wizerunek playboya nieco macho, a zwłaszcza nieskończenie bogatego, ten zapach nie był pozbawiony ironii. Natychmiast podbił świat swym skórzanym, świeżym i zmysłowym zapachem. Dzisiaj, z okazji 10-lecia swojego istnienia, powraca w postaci szczęśliwego czaru. Przygotuj się na powitanie 1 Million Lucky!

1 Milion Lucky, świeży i owocowy zapach
Na razie bardzo niewiele zostało ujawnione na temat receptury 1 Million Lucky Paco Rabanne. Po prostu wiemy, że jest to świeży i owocowy zapach zdominowany przez dwa główne składniki. Pierwszy z nich to akord ozonowy. W przemyśle perfumeryjnym jest to świeży i wodny zapach, przewiewny i nieco metaliczny. Ta cząsteczka została odkryta w 1840 roku i jest dziś gazem używanym do uzdatniania wody. Oczywiście zapach ozonu jest tutaj reprodukowany w laboratorium przez perfumiarzy Paco Rabanne. Towarzyszy mu bardziej owocowy, śliwkowy aromat. 1 Million Lucky posiada słodką i aksamitną woń, która uwydatnia naturalną delikatność kompozycji.

Nowa sztabka złota autorstwa Paco Rabanne
Od 10 lat istnienia zapachu 1 Million firma oferuje go w charakterystycznej butelce w kształcie sztabki złota. 1 Million Lucky zachował oczywiście kształt sztabki swojego poprzednika tylko jej kolor został całkowicie przeprojektowany. Przód szklanego flakonu mieszczącego nową kompozycję jest teraz pokryty srebrną warstwą. Ta metalowa oprawa została przyozdobiona złotymi detalami idealnie dopasowanymi do szklanej tylnej powierzchni. W rzeczywistości, przezroczystość reszty flakonu pozwala nam zobaczyć złocisty płyn wewnątrz. Te dwa odcienie są również obecne na kartonowym pudełku. Nazwa 1 Million Lucky jest wpisana w typografię drobno grawerowaną na metalu, przywołującą świat Dalekiego Zachodu. Wszystko jest dobrze widoczne na największej butelce o pojemności 100 ml.

Jordan Barrett, muza Paco Rabanne 1 Million Lucky woda toaletowa
Twarzą 1 Million Lucky został australijski model Jordan Barrett, którego wizerunek doskonale wpisuje się w nową kompozycję. Nic dziwnego, że Paco Rabanne ponownie zdecydował się na niego. Barrett został zauważony w wieku 14 lat i od tamtej pory stał się jednym z najbardziej znanych modeli na świecie. Jego wygląd i nonszalancki sposób noszenia nie pozostawiają nikogo obojętnym. Największe domy mody o niego walczą, dlatego Paco Rabanne jest zaszczycony, że może współpracować z nim od dwóch lat. Na razie zdjęcia nowej reklamy 1 Miliona Lucky nie zostały ujawnione szerokiej publiczności.

You may also like

Dodaj komentarz