Cacharel Yes I Am~Nowość

Cacharel Yes I Am

L’Oréal Travel Retail rozszerzyło linię perfum o nowe Cacharel Yes I Am. Butelka w kształcie szminki jest już dostępna w sprzedaży detalicznej w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Indiach, a w czerwcu rozpocznie sprzedaż detaliczną w USA.

Yes I Am eau de parfum, uważany za pierwszy ostry zapach „cremoso”, oparty jest na pikantnym, kremowym kontraście kremu z kardamonu. Inne kluczowe nuty zapachowe to akord malinowy i mandarynkowy, jaśmin, gardenia i drzewo sandałowe.

L’Oréal opisał dziwaczny „Tak, jestem” jako „zapach, który wyróżnia się wśród innych zapachów”

Zapach mieści się w ponadwymiarowej butelce w kształcie szminki w odcieniach czerwieni, złota i czerni. Perfumy są uwalniane przez złożony system składający się z siedmiu oddzielnych części.

Twórcy perfum, Honorine Blanc i Christophe Raynaud, powiedzieli: „Cacharel przemawia do młodych kobiet, dając im możliwość wyrażenia swojej osobliwości i zakładanej kobiecości. Maison zawsze wiedział, jak przywołać tę ideę młodości i wolności. Zapach Yes I Am kompletnie należy do Cacharel, od razu niewinny i seksowny dzięki jego charakterystycznym, silnie uzależniającym kobiecym nutom. ”

„A manifestation of empowerment”: Yes I Am to innowacyjny projekt butelki i nowy znak zapachowy u Cacharela.

Etiopska / brytyjska piosenkarka i autorka tekstów Izzy Bizu występuje w filmie „Yes I Am”. Film przedstawia wspinaczkę Bizu na dachy miasta przy taktach jej piosenki White Tiger, która była przesyłana strumieniowo już 30 milionów razy.

You may also like

Dodaj komentarz