Carolina Herrera Good Girl Dot Drama

Carolina Herrera Good Girl Dot Drama

Damskie perfumy Carolina Herrera Good Girl Dot Drama ukazały się w 2019 roku.
Jest to aromat podkreślony bukietem pachnących gorzkich, słodkich i drzewnych zapachów, które przyniosą zmysłowe, ciepłe i delikatne doznania. Badając to bliżej, po aplikacji zauważysz w dotyku miękką, pudrową konsystencję, ciepłe korzenne i balsamiczne nuty, które ukrywają istotę stymulujących, głębokich i zachęcających uczuć.

Carolina Herrera Good Girl Dot Drama

Na podstawie kombinacji nut Carolina Herrera Good Girl Dot Drama jest klasyfikowany jako zapach orientalno-kwiatowy. Kompozycja zapachowa jest dziełem Louise Turner. Emanacja smaków i nut zapachowych dla Good Girl Dot Drama rozwija się w nutach cytrusów i przypraw otwierających się w najwyższych nutach, w tym bergamotki, cytryny, migdałów, cynamonu i kawy. Kwiatowe nuty serca mieszają się z jaśminem, lilią, kwiatem pomarańczy, różą, tuberozą i korzeniem orrisa, podczas gdy głębokie drzewne i przyprawowe nuty bazy pozostawiają wrażenie kakao, bobu tonka, wanilii, praliny, kaszmiru, cedru, paczula i drzewem sandałowym.
Jeżeli chodzi o butelkę to postawiono na ten sam kształt szpilek, który osobiście uważam za bardzo atrakcyjny i kobiecy. Różnica polega na tym iż najnowszy czarny flakon ozdobiony został białymi kropkami. Proste, ale jednocześnie romantyczne i zmysłowe. Jak mawiają marki: „dobrze jest być złym!”.

Nowe kolekcjonerskie wydanie wody perfumowanej Carolina Herrera Good Girl Dot Drama zostało zainspirowane starym i znanym wzorem Polka Dot.

INFORMACJE

Carolina Herrera Good Girl Dot Drama jest dostępna we flakonie o pojemności 80ml i stężeniu wody perfumowanej.

Marka: Carolina Herrera
Płeć: dla kobiet
Rok wydania perfum: 2019
Perfumiarz: Louise Turner
Producent: Puig

Nuty głowy:

bergamia cytrusowa
cytryna
migdał
cynamon
kawa ziarnista

Nuty serca:

jaśmin
lilia
kwiat cytrusów
róża
tuberoza
orris

Nuty podstawy:

piżmo
kakao
fasolka tonalna
wanilia
pralina
drzewo kaszmirowe
drewno cedrowe
paczula
drzewo sandałowe

You may also like

Dodaj komentarz