0

Chanel wydała nową wersję znanej linii zapachowej Bleu de Chanel. Ta nowa wersja na 2018 rok to Bleu de Chanel Parfum. Oryginał jest uwielbiany praktycznie przez wszystkich i zdecydowanie jest nowoczesnym klasykiem, tworząc listę „najlepszych zapachów”. Posiadam oryginalną wodę toaletową od czasu jej premiery w 2010 r., A woda perfumowana została wydana w 2014 r. Jest to najnowszy produkt z tej kolekcji i jest pełną parfumą.

Bleu de Chanel EDT

Zapach został stworzony przez Oliviera Polge we współpracy z Chanel Laboratory of Fragrance Creation and Development i mówi się, że dostosowuje proporcje drewna i owoców cytrusowych poprzednich dwóch inkarnacji.

EDT, EDP, Parfum – jakie różnice?

Jeśli nie masz dużego zapachu i nie rozumiesz różnicy między tymi trzema, to chodzi o koncentrację perfum, które znajdziesz w butelce. Dla uproszczenia, woda toaletowa może być uważana za standard, woda perfumowana jako silniejsza, a czysty parfum jest najmocniejszą koncentracją.

Butelka

Butelka stworzona jest z pięknego ciemnoniebieskiego szkła. Uzupełniona złotymi akcentami i wykończeniem, z prostym brandingiem do przodu, jest to przyjemna i elegancka butelka, której wszyscy oczekujemy od domu Chanel. Spray jest bardzo dobry, ładny, szeroki i zapewnia wystarczające pokrycie.

Bleu de Chanel Parfum

Jak pachnie Bleu de Chanel Parfum ?

Od razu mogę powiedzieć, że pachnie dobrze i tak jak można się spodziewać po jakimkolwiek zapachu z Chanel z tego zakresu. Ma zapach męski, silny, drzewny z nutą przypraw. Drewno jest miękkie, a ty masz prawdziwe odczucie drzewa sandałowego. Czujesz ciemny i wyrośnięty zapach, który jest naprawdę zachęcający.

Jeśli nigdy nie próbowałeś żadnej z reszty kolekcji i nie wiesz, czego się spodziewać, mogę szczerze powiedzieć, że to naprawdę fajny zapach, a jeśli lubisz męski zapach drzewny, prawie na pewno ten Ci się spodoba.

Wydajność i trwałość

Jednym z dobrych punktów perfum jest to, że mówi się, że trwają dłużej i mają lepszą wydajność. Testowałem to przez 7 godzin i wciąż czułem zapach. Jeśli nosisz to na wieczór, powinno to z łatwością wytrzymać całą noc.

Bleu De Chanel Parfum vs Eau De Toilette

Prawdopodobnie już posiadasz lub przynajmniej próbowałeś oryginalnego EDT i zastanawiasz się nad różnicami lub podobieństwami do perfum i czy warto go zdobyć.

Pod względem zapachu EDT wydaje się bardziej świeży, cytrusowy i ostry niż perfumy. Parfum wydaje się być bardziej wyrafinowany, stonowany i dostajesz więcej drewna, ale jest miękki. Nie mylcie tego z męskością, ponieważ perfumy są mocnym zapachem, ale w inny sposób.

Nuty główne: Lemon Zest

Nuty serca: lawenda, geranium

Nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr

Najlepszy sezon do noszenia – cały rok

Chanel Bleu De Chanel Parfum będzie dostępny od czerwca 2018 w opakowaniach 100 i 50 ml

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.