Chanel Bleu De Chanel Parfum (2018)

Bleu de Chanel EDT

Chanel wydała nową wersję znanej linii zapachowej Bleu de Chanel. Ta nowa wersja na 2018 rok to Bleu de Chanel Parfum.

Oryginał jest uwielbiany praktycznie przez wszystkich i zdecydowanie jest nowoczesnym klasykiem, tworząc listę „najlepszych zapachów”. Posiadam oryginalną wodę toaletową od czasu jej premiery w 2010 r., A woda perfumowana została wydana w 2014 r. Jest to najnowszy produkt z tej kolekcji i jest pełną parfumą.

Zapach został stworzony przez Oliviera Polge we współpracy z Chanel Laboratory of Fragrance Creation and Development i mówi się, że dostosowuje proporcje drewna i owoców cytrusowych poprzednich dwóch inkarnacji.

EDT, EDP, Parfum – jakie różnice?

Jeśli nie masz dużego zapachu i nie rozumiesz różnicy między tymi trzema, to chodzi o koncentrację perfum, które znajdziesz w butelce. Dla uproszczenia, woda toaletowa może być uważana za standard, woda perfumowana jako silniejsza, a czysty parfum jest najmocniejszą koncentracją.

Butelka

Butelka stworzona jest z pięknego ciemnoniebieskiego szkła. Uzupełniona złotymi akcentami i wykończeniem, z prostym brandingiem do przodu, jest to przyjemna i elegancka butelka, której wszyscy oczekujemy od domu Chanel. Spray jest bardzo dobry, ładny, szeroki i zapewnia wystarczające pokrycie.

Bleu de Chanel Parfum

Jak pachnie Bleu de Chanel Parfum ?

Od razu mogę powiedzieć, że pachnie dobrze i tak jak można się spodziewać po jakimkolwiek zapachu z Chanel z tego zakresu. Ma zapach męski, silny, drzewny z nutą przypraw. Drewno jest miękkie, a ty masz prawdziwe odczucie drzewa sandałowego. Czujesz ciemny i wyrośnięty zapach, który jest naprawdę zachęcający.

Jeśli nigdy nie próbowałeś żadnej z reszty kolekcji i nie wiesz, czego się spodziewać, mogę szczerze powiedzieć, że to naprawdę fajny zapach, a jeśli lubisz męski zapach drzewny, prawie na pewno ten Ci się spodoba.

Wydajność i trwałość

Jednym z dobrych punktów perfum jest to, że mówi się, że trwają dłużej i mają lepszą wydajność. Testowałem to przez 7 godzin i wciąż czułem zapach. Jeśli nosisz to na wieczór, powinno to z łatwością wytrzymać całą noc.

Bleu De Chanel Parfum vs Eau De Toilette

Prawdopodobnie już posiadasz lub przynajmniej próbowałeś oryginalnego EDT i zastanawiasz się nad różnicami lub podobieństwami do perfum i czy warto go zdobyć.

Pod względem zapachu EDT wydaje się bardziej świeży, cytrusowy i ostry niż perfumy. Parfum wydaje się być bardziej wyrafinowany, stonowany i dostajesz więcej drewna, ale jest miękki. Nie mylcie tego z męskością, ponieważ perfumy są mocnym zapachem, ale w inny sposób.

Nuty główne: Lemon Zest

Nuty serca: lawenda, geranium

Nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr

Najlepszy sezon do noszenia – cały rok

Coco Chanel Bleu De Chanel Parfum będzie dostępny od czerwca 2018 w opakowaniach 100 i 50 ml

You may also like

Dodaj komentarz