Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest – nowe perfumy

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest
Aby zapach designerski stał się jednym z najbardziej znanych zapachów, musi być czarujący i pozbawiony sezonowości. Dolce & Gabbana Light Blue jest na tyle delikatny, że można go używać na każdą okazję i można mu przypisać, że stał się kanonem marki. Dla mnie istotne jest zawsze to, aby wyróżnić się w tłumie.
W tym roku Dolce & Gabbana wydaje specjalną wersję swojej ulubionej linii Light Blue Italian Zest. Zapach ten zaprojektowano w wydaniu męskim i damskim. Podstawą zmian jest dodanie do składu cytrusów.

„Dolce & Gabbana dodaje świeżości do swoich kultowych zapachów Light Blue (po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2001 roku) i Light Blue pour Homme (2007) z nowym letnim limitowanym wydaniem: Italian Zest. Nowy zapach inspirowanym jest włoskim scorza di limone – lemon zest. Marka ogłosiła na swojej stronie internetowej.:”Te nowe zapachy świętują radość słonecznego letniego dnia na Capri. Rozświetlona bogatą esencją włoskich najwyższej jakości cytrusów zebranych na kwitnących polach – cytryna dla niej, bergamotka dla niego – włoska edycja Zest Limited oferuje bogate, olfaktoryczne doznania, które przywołują wyjątkowy, musujący zapach Light Blue i Light Blue pour Homme”.

„Zapach otwiera się z charakterystycznymi nutami jasnoniebieskiego cedru sycylijskiego i jabłkiem Granny Smith, rozjaśnionym przez wspaniałą dawkę cytryny”, dodał Dolce & Gabbana o nowym Light Blue Italian Zest. „Promienne serce topi nuty świecącej białej róży z delikatnymi płatkami jaśminu. Baza oferuje lśniące połączenie nut bursztynowych i ciepłego piżma. ”

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme

Nowy zapach D & G Italian Zest Pour Homme „otwiera się schłodzonym koktajlem grapefruita i mandarynki, wzbogaconym o esencję świeżej bergamotki” – podzieliła się marka. „Serce łączy fasety pieprzu i jałowca, które dodają pikantnego posmaku nutom rozmarynu i palisandru. Mocna baza łączy żywe kadzidło i piżmo. ”

Wszystko to brzmi zachęcająco i orzeźwiająco na nadchodzące letnie miesiące!

You may also like

Dodaj komentarz