Jak powstały perfumy Mon Guerlain

Pierre'a Francois Pascal

Podróż Mon Guerlain rozpoczyna się od twórcy, Thierry’ego Wassera.

Choć nie nazywa się Guerlain, Thierry jest z pewnością Guerlain z natury. Jego odważny styl węchu podąża śladami Pierre’a-Francois-Pascala, Aimé, Jacquesa i Jean-Paula, by reprezentować piątą generację perfumiarza Guerlain.

Po prawie dwóch stuleciach nadejście nowego perfumiarza Guerlain doprowadziło do ponownego odkrycia nie tylko Guerlain, ale także szerszego świata perfum. Dzięki nieustannym innowacjom i bezgranicznej eksploracji swojego rzemiosła perfekcyjnie splata nici z cennych naturalnych surowców, aby stworzyć coś zupełnie nowego. Perfumy to forma sztuki, a perfumiarz Guerlain jest artystą.

Mon Guerlain

Mon Guerlain to najnowszy zapach z Guerlain, dołączający do kompendium 1100 unikatowych kompozycji, które powstały od 1828 roku. Tworząc ten nowy podpis, Thierry Wasser zespolił klasyczne elementy Guerlain z eksploracją nowych dróg węchowych. Podążał do celu, zachowując wielowiekowe tradycje produkcji koncentratów w domu przy jednoczesnym pozyskiwaniu rzadkich, ale zrównoważonych składników. Thierry podróżuje po świecie, aby znaleźć inspirację, prowadzony przez nos, inspiruje się ludźmi, których spotyka i wyjątkowymi składnikami, które napotyka.

Wybór perfum Guerlain na www.e-perfumy.sklep.pl

„Zawsze jestem pełen władczego pragnienia odległych krain,
pragnienie pójścia dalej, w poszukiwaniu nowych zapachów. „

THIERRY WASSER

To właśnie te relacje składają się na kompozycję Mon Guerlain; połączenie wiedzy, autentycznych interakcji i trwałego, magnetycznego wpływu kobiet. Powstały zapach jest listem miłosnym do wszystkich kobiet, od tych, którzy kultywowali, ekstrahowali i destylowali jego składniki, aż do muzyki zapachu, Angeliny Jolie. To poświęcenie się nutom kobiety.

Wyjątkowe naturalne składniki Mon Guerlain sprawiają, że zapach jest tak niezapomniany. Rozwijają się jako świeży orientalny pocałunek na skórze, stając się niewidzialnym tatuażem.

Carla Lavender
Lawenda Carla jest rzadką lawendą uprawianą w Drôme provençale na południu Francji i stanowi główną nutę Mon Guerlain. Męski wydźwięk staje się bardziej miękki w połączeniu z kremową wanilią Tahitensis, tworząc unikatową sygnaturę.
_____

„Uwielbiam tę prostotę lawendy równolegle z jej śmiałą stroną. Zapewnia świetlistość i świeżość najwyższym nutom tego stworzenia „

THIERRY WASSER

Sambac Jasmine
Zebrane o świcie ze zbiorów w Tamil Nadu w południowych Indiach, ta wdzięczna nuta jest złotą nicią łączącą pyszną kremową wanilię z wytrwałą świeżością lawendy.
_____

„Podoba mi się ten mały kwiatek z absolutnie niewiarygodną zmysłowością. Reprezentuje kwiatowe ciało, kobiece ciało „

THIERRY WASSER

Album Sandałowe
Rezolutna nuta drzewna, drzewo sandałowe użyte w Mon Guerlain to Album Santalum, sprowadzony z Północnej Australii. Jego siła i bogactwo są idealne równolegle do siły i bogactwa wszystkich kobiet.
_____

„Destylujemy te drzewa i uzyskaliśmy esencję o wyjątkowej intensywności i tajemniczości, sygnaturę wspaniałych roczników Santalum Album”

THIERRY WASSER

Tahitensis Vanilla
Podstawową częścią historii Guerlaina, tahitańskiej wanilii z Papui Nowej Gwinei, był punkt wyjścia Mon Guerlain. Jest to surowiec z wyboru dla perfumiarzy Guerlain, obecny we wszystkich arcydziełach Guerlain, przede wszystkim Shalimar i Jicky.
_____

„Ta wanilia wydobywa zmysłową delikatność, niemal matczyną”

THIERRY WASSER

You may also like

Dodaj komentarz