Jak poznać zapachy perfum ?

Jak kupić perfumy przez internet, na przykład w perfumerii internetowej nie narażając się na stratę czasu i/lub pieniędzy ?.
Wiele osób które nie robiły jeszcze takich zakupów zadaje sobie takie pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta. Trzeba po prostu trzymać się kilku podstawowych zasad.

Po pierwsze sprawdzamy wiarygodność sklepu;
a) trzeba zajrzeć do regulaminu i sprawdzić dane firmy, Regon, NIP, Giodo.
b) sprawdzić rodzaje kontaktu ze sprzedawcą, adres mail, telefony. Gdy na stronie jest tylko kontakt mail lub tylko telefon komórkowy to można mieć pewne wątpliwości.
c) komentarze, media społecznościowe Facebook, G+…
d) z zasady nie kupujemy testerów perfum. Handel testerami perfum jest prawnie niedozwolony to jeszcze narażamy się potencjalnie na oszustwo, ponieważ najczęściej ( bo najtaniej i najprościej) podrabiane są właśnie testery perfum.
Bez wątpienia pozostaje jeszcze ważna sprawa wyboru perfum i zadowolenia z niego. Jeżeli kupujemy perfumy któe dobrze znamy wystarczy je wybrac w sklepie. Gorzej sytuacja wygląda gdy chcemy zamówić perfumy których nie znamy. Jeśli kupujemy perfumy znanej marki to mamy pewność, ze ich woń będzie silna i przyjemna. Z wtórej strony jednak, gusta są bardzo różne.

perfumy Coco Chanel Eau Tendre

Wiadomo przecież że nawet najdroższe i najlepszej marki perfumy mogą nam niekiedy nie przypaść do gustu. Co jednak gdy chcemy kupić perfumy mniej znanej marki i takie których nie znamy ? W takiej sytuacji wydaje się , że jednak lepiej poznać woń perfum przed ich zakupem.
Robi się to szczególnie istotne gdy dane perfumy nie są tanie. Wydając sporą kwotę pieniedzy chcilibśmy otrzymać produkt który nas zadowoli pod każdym względem.
Najlepiej przed dokonaniem zakupu w perfumerii internetowej dokonać „inspekcji” w drogerii/perfumerii stacjonarnej w której bez kosztów możemy zapoznać się z walorami danego zapachu.

Możemy też (sprawa o wiele trudniejsza) postarać się o katalog z tzw. pachnącymi stronami lub o reklamówkę zapachu w kolorowych czasopismach.
Oryginalne perfumy tanio kupisz na www.e-perfumy.sklep.pl

You may also like

Dodaj komentarz