Nowe perfumy ~ Burberry Her

Burberry Her
Założona w 1856 roku firma Burberry jest globalną marką luksusową o charakterystycznej brytyjskiej tożsamości. Projekty Burberry oraz odzież i akcesoria do źródeł, sprzedawane za pośrednictwem zróżnicowanej sieci kanałów sprzedaży detalicznej (w tym cyfrowej), hurtowej i licencyjnej na całym świecie

Burberry Her reklama

W roku 2018 marka Burberry wprowadza na rynek nowe perfumy Her.
Her są dostępne od października 2018 roku na Burberry.com oraz w wybranych butikach Burberry. Będzie on dodatkowo dostępny w specjalistycznych sklepach kosmetycznych i centrach handlowych na całym świecie oraz w Internecie.

Burberry Her reklama 2

Kampania reklamowa

Cara Delevingne została złapana przez Jurgena Tellera w serii szczerych obrazów w rodzinnym Londynie i nagrała własną wersję „Może to dlatego, że jestem londyńczykiem”, piosenkę poświęconą miastu, które kocha, jako że kampania towarzyszy ścieżka dźwiękowa.

Kampania będzie wspierana przez Snapchat, a konsumenci będą mogli się zaangażować za pośrednictwem niestandardowego obiektywu Snapchat, filtrów Snapchat kierowanych geograficznie wokół Londynu oraz naklejek Her Giphy na Snapchat i Instagram.

Zapach

Her woda perfumowana to żywy, owocowy i kwiatowy zapach stworzony przez mistrza perfum Franciszka Kurkdjiana. Otwiera ją seria czerwonych i ciemnych jagód, z nutami kwiatowymi jaśminu i fiołka w sercu, z bazą z suchego bursztynu i piżma.

Nuty głowy: czerwone i ciemne jagody – czarna porzeczka, jagoda i malina

Nuty serca: jaśmin i fiolet

Nuty bazy: suchy bursztyn i piżmo

„Her Eau de Parfum marki Burberry jest wyjątkowy, ponieważ jest zapadającą w pamięć sygnaturą. Aby osiągnąć ten cel, potrzebujesz mocnego akcentu, olfaktorycznej opowieści, która przekłada twoją wizję. Połączenie tych sunburstów z brytyjskim duchem połączonym z aksamitnym piżmowym akordem Ten unikalny podpis pozwala od razu rozpoznać, kiedy ktoś go nosi.” – Francis Kurkdjian

Butelka

Nowa butelka została zainspirowana archiwalnym projektem pierwszego zapachu Burberry „Burberrys for men”, który powstał w 1981 roku. Wykonany z gładkiego, zakrzywionego szkła, butelkę można spersonalizować grawerowanymi inicjałami na złotej zawieszce szyjki butelki.

Kolekcja linii zapachowej

Her Eau de Parfum 100 ml, 50 ml, 30 ml i 7,5 ml

Balsam do ciała 200 ml

Żel pod prysznic 200 ml

Perfumowany dezodorant 100ml

You may also like

Dodaj komentarz