Nowe perfumy ~ L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense

 L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense

L`Occitane to nie tylko marka, która tworzy dekoracyjne produkty do ciała, tworzy wartościowe i pomocne kremy, płyny z zapierającymi dech aromatami. Jednym ze słynnych aromatów jest werbena dzięki odważnemu i ekscytującemu zapachowi. Każdy produkt L`Occitane, który łączy werbenę lub przynajmniej werbenę z nutą cytryny, jest po prostu niesamowity dzięki odświeżającemu, żywemu, świeżemu i ożywiającemu aromatowi.

W ubiegłym roku kupiłem L`Occitane en Provence Terre de Lumière wraz z jego produktami na ciało i podobał mi się jej ładnie zbalansowany świeżo słodki zapach, który w połączeniu z żelem pod prysznic pozostaje długo na skórze.

Informacje
Zapach: L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense
Marka: L`Occitane
Zapach dla kobiet
Wprowadzone w 2018 roku
Perfumerzy
Calice Becker
Nadège Le Garlantezec
Shyamala Maisondieu
Nuty głowy
Ambrette
Bergamota
Różowy pieprz
Nuty serca
Lawenda
Nuty podstawowe
Frankincense
Oud
Wanilia

 L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense reklama

W tym roku pojawia się Intense czyli mocniejsza wersja oryginalnych perfum, które obiecują natychmiast przyciągnąć uwagę.

L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense jest tworzony przez kilku perfumiarzy, aby nadać mu niezwykły zapach dzięki temu, że musi łączyć przyjemny aromat z godnymi i niealergicznymi produktami ciała. Tworzą ją perfumiarze Calice Becker, Shyamal Maisondieu i Nadège Legarlantezec. Terre de Lumière Intense otwiera się, by uwieść świeżą nutą bergamotki wraz z pikantnym różowym pieprzem i nutą ambrette uspokajającą z kwiatowym lawendowym zapachem miodu. Drewniana podstawa usadowiona jest kadzidłem, oudem i słodką wanilią. Kształt butelki pozostaje taki sam, ale korek jest zabarwiony na ciemnopurpurowy kolor, a opakowanie ma ciemnofioletowy kolor.

L`Occitane en Provence Terre de Lumière Intense jest dostępny w intensywnej wodzie perfumowanej o pojemnościach 50 i 90 ml.

You may also like

Dodaj komentarz