NOWOŚĆ ~ CALVIN KLEIN ETERNITY AIR for MEN

Calvin Klein Eternity Air for Men
Energetyczny, zwiewny zapach Eternity Air for Men otwiera się orzeźwiającym impulsem świeżej bryzy, wzbogaconej owocowymi nutami mandarynki i esencji z jagód jałowca. W jego sercu bije aromatyczna lawenda otoczona liśćmi fiołka i podkreślona apetyczną nutą zielonego jabłka.

W tle podsyca nastrój zmysłowa, ciepła ambra wraz z intensywnym aromatem paczuli. Całość została przełamana słonym akordem wodorostów nadając zapachowi głębię i charakter. Kompozycja utrzymana jest w stylu aromatyczno – fougere i tak jak jej damski odpowiednik opiera się na kontrastach. Śmiało uchwycone nuty powietrzne mieszają się z akordami wodnymi zapewniając poczucie czystości i komfortu a dodatek nut owocowych sprawia wrażenie, że zapach wibruje.

Styl fougere kompozycji reprezentowany jest przez połączenie tonów lawendowych z paczulą i jałowcem. Flakon w odcieniu głębokiego błękitu, w którym umieszczono kompozycję nasuwa skojarzenie z rozciągającym się wysoko błękitem nieba, morską tonią i relaksującym szumem fal. Calvin Klein Eternity Air for Men to siła natury połączona z tęsknotą za nigdy nie kończącym się, uczuciem idealnej miłości.

You may also like

Dodaj komentarz