NOWOŚĆ~THIERRY MUGLER ALIEN MAN

Thierry Mugler Alien Man
W 2005 r. Mugler wprowadził zapach Alien Eau de Parfum. To więcej niż zapach, to potężny talizman, mocne przesłanie dla wszystkich kobiet . Trzynaście lat później Mugler zaskakuje wszystkich męską wersją, która powinna urzec wszystkich fanów Muglera i nie tylko.

Jeśli chodzi o kobiecą wersję, Alien Man przynosi silne przesłanie tym, którzy odważą się go nosić. Alien Man przyniesie pewność siebie, optymizm i pozwoli ci mieć energię i determinację, by spełnić Twoje marzenia. Chodzi o siłę, zaufanie i pozytywizm! Nowy zapach dla mężczyzn zostanie wprowadzony na rynek w maju 2018 roku i poszerzy niezwykły świat Alien w kierunku bardziej męskiej scenerii zapachów.

„Alien Man jest zainspirowany moimi wspaniałymi wyimaginowanymi podróżami” – Thierry Mugler

Nowy zapach łączy historię świata i pozytywną przyszłość. W świecie, w którym nie wiemy, jaka będzie przyszłość, dobrze jest przedstawić pozytywną i optymistyczną wizję rzeczy. Alien zaprasza cię do zbadania tego, co dziwne i cudowne i przebicia się przez nieprzeniknioną ciemność. Uosabia najlepsze męskie cnoty i objawia je innym. Aura zapachu jest po prostu magnetyczna i wszystkie emocje są intensywne.

„Alien Man jest momentem zwrotnym w czasie, gdy męskie alter ego, wirtualne bóstwo, ale bez wątpienia ludzkie, dąży do czystości i światła. Nasz przywódca zwiastuje odurzającą eskapadę, w której władza spotyka się z obfitością „- Thierry Mugler

Mugler Man

Mężczyzna Muglera bywa różny, a jednak istnieją wyraźne cechy odróżniające, które zawsze je identyfikują. Mugler zawsze prezentował klasyczną męskość, nadając jej zdecydowanie nowoczesny styl. Czysty, precyzyjny, strukturalny krój, który podkreślał bardzo rozpoznawalną sylwetkę: widoczne ramiona, zarówno „anatomiczne, jak i klasyczne”, aby uzyskać dynamiczny i smukły wygląd. Mugler dostarcza mocy i charyzmy tym, którzy mogą nie mieć ich dość, zapewniając nowoczesną zbroję współczesnemu bohaterowi.

Z Alien Man widzimy introspekcyjnego człowieka, zawsze szukającego czegoś sensownego i przyszłościowego. Rozumie, skąd przybywa i patrzy w przyszłość z ufnością i determinacją. Mugler zawsze wyobrażał sobie potężnego mężczyznę, często uważanego za półczłowieka, pół-boga. W Mugler Man jest coś, co nie pasuje do zwykłego człowieka. Dla Alien Man jest wewnętrzne światło, które prowadzi go do swego przeznaczenia i prowadzi go pomimo otaczającej ciemności.

Thierry Mugler Alien Man

Po uruchomieniu Alien EDP w 2005 roku Mugler utrwalił swoją ścieżkę charakterystycznym podpisem. Nie wybieraj zapachu Muglera przez przypadek lub domyślnie. Wybierasz zapach Muglera, ponieważ w tobie jest silne uczucie, które zasługuje na wyrażenie i podkreślenie. Alien EDP został zbudowany jako każdy zapach Muglera: z kontrastowymi i potężnymi składnikami. Alien Man czerpie inspirację z Muglera, który wywołuje zamieszanie poprzez swoje zachowanie i sposób, w jaki działa.

Wizja męskości Muglera ma czystą i ostrą strukturę, która podkreśla ciało, jego moc i okrągłość. Pełen kontrastów, nowy zapach dla mężczyzn emanuje pozytywną, surową energią. Opowiadanie węchowe zaczyna się od niesamowitej i elektryzującej świeżości aromatycznych nut anyżu i odsłania jednocześnie szkielet z zadymionych nut drzewnych. Możemy czuć pewne podobieństwa z Alien EDP, dzięki dodatkowi drewna kaszmirowego i czystych białych bursztynów. Te dwa składniki zapewniają miękką, ale intensywną aurę dla tego zapachu, pozwalając na pozytywne poczucie komfortu i pewności siebie. Wreszcie, jest bardzo oryginalna nuta kwiatowa, bardzo skórzasta i owocowe. Użycie notatki Osmantha dodaje dezorientacji, tracimy standardowe referencje, które prowadzą nas do bezprecedensowego doświadczenia. W tym zapachu podoba mi się to, że czujesz się wzmocniony nową energią, a jednocześnie jest wygodny i nowoczesny. Pomimo wibracji tego zapachu nie ma przemocy węchowej. Wszystko odbywa się w subtelny sposób, ale widzimy ostre podejście, w którym pewne przedawkowania wymagają prawdziwego mistrzostwa w zakresie tworzenia perfum.

Alien Man butelka

Dzięki tak silnemu przesłaniu do wszystkich ludzi ponadczasowemu i uniwersalnemu flakon zapachowy powinien być na tym samym poziomie wykonania, co reszta. W pierwszych sekundach, w których zobaczyłem flakon, od razu pomyślałem o jednym odwołaniu kinematograficznym: 2001 Odyseja kosmiczna autorstwa Stanleya Kubricka, nakręcony w 1968 roku. W tym filmie pojawia się dziwny monolit, prawdziwe drzwi do innego wymiaru czasu i przestrzeni.

Space Odyssee monolith

W filmie ten dziwny monolit pojawia się i dostarcza ludzkości klucze do ewolucji. Źródło nieograniczone wiedza i moc, monolit jest także bramą do innych światów i narzędziem pomagającym ludziom ewoluować w kierunku lepszej przyszłości. W „Odysei kosmicznej” Arthura C. Clarke’a monolity są maszynami zbudowanymi przez niewidzialne gatunki pozaziemskie. W serii powieści (i filmów na ich podstawie) odkryto trzy monolity w układzie słonecznym przez ludzi. Wpływa także na fikcyjną historię serii, szczególnie poprzez zachęcanie ludzkości do postępu w rozwoju technologicznym i podróżach kosmicznych. W przypadku Alien Man budowa flakonu w kształcie monolitu jest symbolem lub prawdziwym świadkiem mocy, która żyje wewnątrz. Nowy flakon rezonuje z istniejącą linią kobiecą, wciąż przynosząc bardziej męski aspekt tego nowego talizmanu. Jak mówimy, Man Muglera ma „ramiona”, a jego wygląd jest zdefiniowany i wyrzeźbiony jako prawdziwa architektura. Metal i szkło są połączone, aby zapewnić cenne uczucie, jak również dowód prawdziwego mistrzostwa w produkcji szkła.

Jak większość męskich linii w Mugler, linia produktów jest krótka, ale niezbędna. Dzięki flakonowi 100 ml możesz cieszyć się komplementarnym doświadczeniem dzięki dwóm wersjom dezodorantu, a także żelowi do mycia ciała i włosów. Jak zapewne wiesz, Mugler należy do grupy Clarins, więc cieszy się całą opieką kosmetyczną i pielęgnacją ciała, jak cała grupa, co jest ogromną zaletą dla klienta. Otrzymujesz najlepsze w swojej klasie produkty z prawdziwym potencjałem rozwoju firmy kosmetycznej. Jedna silna specyfika Muglera to pewna odpowiedzialność ekologiczna. Wszystkie flakony są tak wyrafinowane i piękne, że możesz mieć trudności z wyrzuceniem ich do śmieci.

W Mugler wszystkie linie mają wielokrotne flakony, dzięki czemu można je przechowywać bez końca i uzupełniać w razie potrzeby. Alien Man jest taki sam. W linii można znaleźć wkład ekologiczny 100 ml , który również ma bardzo interesującą cenę.

To nie tylko historia „dla niej i dla niego”, saga Alien trwa i ewoluuje. Niczym reżyser filmowy, Mugler wprowadza na scenę swoje kreacje i opowiada historię, która zwykle Cię wciąga … lub nie. Nie ma półśrodków z zapachem Muglera … Thierry Mugler wprowadził na rynek Alien Man, męski odpowiednik zapachów Alien z 2005 roku dla kobiet. Alien Man podobno odzwierciedla „optymistyczną męskość”. Nuty dla drzewiastych aromatów to koperek, osmantus, wędzone drewno bukowe, skóra, kaszmeran i biały bursztyn. Mugler Alien Man jest dostępny w wodzie toaletowej o pojemności 50 i 100 ml.

You may also like

Dodaj komentarz