Perfumy Dolce & Gabbana z gwiazdami Gry o Tron

Dolce & Gabbana The Only One

Na rynku wkrótce pojawią się dwie nowe edycje perfum Dolce & Gabbana The One – The Only One dla kobiet i The One Grey dla mężczyzn.

Gwiazdy Gry o Tron Kit Harington i Emilia Clarke odtworzyli swoje role jako twarze Dolce & Gabbana Beauty dla nowych zapachów The Only One i The One Grey. Para została nazwana ambasadorami marki we wrześniu 2017 roku, aby promować The One, który po raz pierwszy pojawił się w 2008 roku i został stworzony przez perfumiarza Oliviera Polge. Oba nowe zapachy trafią na rynek 1 września 2018 roku.

The Only One, zapach sprzedawany kobietom, zawiera nuty fiołka, kawy i tęczówki. Emilia Clarke startuje w kampanii wspierającej. Towarzyszący krótki film otwiera się z aktorką po kolacji z przyjaciółmi, a obok niej grupa lokalnych muzyków gra tradycyjną włoską piosenkę Quando, Quando, Quando. Zachęcona przez jej przyjaciół Emilia Clarke zaczyna śpiewać i wkrótce zostaje gorąco przyjęta przez publiczność. Reklama promuje radość życia i kobiecość.

www.e-perfumy.sklep.pl wybór perfum Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana The One Grey

Tymczasem The One Grey zawiera nuty grejpfruta, tytoniu i ambry. Aby wesprzeć uruchomienie, Harington pojawi się w reklamach drukowanych przez Matteo Garrone na ulicach Neapolu we Włoszech.

You may also like

Dodaj komentarz