Perfumy Giorgio Armani SI Nacre Sparkling edycja limitowana

Giorgio Armani SI Nacre Sparkling
Giorgio Armani SI stała się ikoną perfum wśród innych kobiecych zapachów dzięki gorącemu, ognistemu i uwodzicielskiemu zapachowi, który nieustannie sprawia, że ​​jest hitem. Od momentu wprowadzenia nie zmienił swojego charakterystycznego zapachu, ale kolejne edycje stały się bardziej nowoczesne, zaktualizowane, świeższe i łatwiejsze.

Wybór perfumy Giorgio Armani znajdziesz w perfumerii www.e-perfumy.sklep.pl

Kiedy przyzwyczaisz się do zapachu, kolejne edycje pasują ci od razu, dzięki swoim akordom, które tworzą atmosferę romansu w każdej wersji. Tym razem Giorgio Armani tworzy nowe perfumy Si dla kobiet: SI Nacre Sparkling edycja limitowana. Podobnie jak oryginalne perfumy, perfumy SI Nacre Sparkling Limited Edition to nieustanny wir emocji – zmysłowy, uwodzicielski, romantyczny i seksowny.

„Szykowne, zabawne, intensywne i miękkie jednocześnie. Sì Nacre Sparkling Limited Edition to promienny kobiecy zapach, który pozostawia na skórze efekt iskrzenia. Osiągnij idealny blask i ubierz swoją skórę za pomocą opalizującego perłowego blasku Sì. Perfumy dla kobiet, które są świeże, zielone i uzależniające w początkowym wrażeniu, a elegancja frezi i wykwintne odcienie miodowe majowej róży absolutnie sprawiają, że perfumy są naprawdę charakterystyczne. Długotrwałe i zmysłowe nuty oakmoss i patchuli delikatnie określają ten zapach jako urzekający współczesny szypr. Sì jest włoskim słowem „tak” – co czyni go idealnym zapachem na zaręczyny lub jako prezentu ślubnego. Okrągła szyjka butelki perfum Sì to wypolerowany złoty pierścionek, który symbolizuje obietnicę wieczności. Limitowana edycja z natury S, Nacre Sparkling Limited Edition to wyjątkowy prezent urodzinowy. ”

Nuty zapachowe
Czarna porzeczka
Heliotrop
Jaśmin
May Rose
Piżmo
Mech dębowy
Paczula
Wanilia

Giorgio Armani SI Nacre Sparkling Limited Edition jest dostępny w butelkach 50 i 100 ml wody perfumowanej.

You may also like

Dodaj komentarz