The Merchant Of Venice Andalusian Soul ~ nowe perfumy

The Merchant Of Venice Andalusian Soul
The Merchant Of Venice powrócił na rynek, tym razem, aby ukoić swoje zmysły ciepłą i uduchowioną rozkoszą węchu. Perfumy Andalusian Soul wydane koniec sierpnia 2018 roku, to arcydzieło i hołd złożony Muda di Barbarii i surowcom sprzedawanych przez tę drogę karawany.

Dusza Zachodu Słońca

Ten niebiański i nostalgiczny zapach przywraca cię do dawnych czasów w Hiszpanii i Maroku, kiedy karawany przyjeżdżają do miasta, przynosząc ze sobą niesamowitą gamę przypraw. Zapach tych pikantnych przysmaków trwał od lat w umysłach ludzi, którzy je używali i stał się rodzajem perfumowanej legendy. Legenda ta została przekazana pokoleniom, a wspomnienia trwały dalej. To są wspomnienia, które Andalusian Soul przywraca do życia.

Najważniejsze nuty tych perfum to akacja, wanilia i bursztyn, składniki, które wywołują uczucie nostalgii i tęsknotę za dawnymi czasami. Nuty środkowe składają się z cistusa i rumu, nadając akordy ciepła i pięknego urok. Balsamiczne akordy i aromatyczna szałwia składają się na dolne nuty, łącząc tę radość, tworząc perfumy, które pozostaną w Twojej pamięci na zawsze.

Butelka, wykonana w odcieniach żółci i pomarańczy, przywołuje na myśl obrazy karawany wijącej się po okolicy, przynosząc ze sobą pomarańczowe kwiaty, prążkowany nostrzyk, terpentynową żywicę, rozmaryn i indyjskie drzewo sandałowe. Ten słoneczny obraz jest trudny do odrzucenia, a na pewno zmotywujesz się nim do dobrego odbioru butelki nowych perfum.

You may also like

Dodaj komentarz