Wszystko, co musisz wiedzieć o perfumach Chanel

Coco Chanel
Jeśli chodzi o kultowe zapachy, nie ma ich tak wiele.

Na pewno należą do nich perfumy Chanel. „N ° 5”, „Coco Mademoiselle”, a nawet „Chance” stały się klasykami perfum, a teraz dołączyła do nich nowa siostra zapachowa. Przedstawiamy „Gabrielle”, pierwsze główne wprowadzenie zapachowe przez Chanel od 15 lat i pierwsze dzieło mistrza perfumerii w Fashion House, Oliviera Polgesa.

Perfumy Coco Chanel kupisz www.e-perfumy.sklep.pl

Impreza startowa perfum odbyła się w Paryżu po pokazie couture i była (oczywiście) wysadzana elitą z listy, w tym twarzą zapachu Kristen Stewart. Obecni byli także Pharrell i Katy Perry, którzy stworzyli epicki wspólny występ. Uruchamiając się jesienią 2017 roku, można śmiało powiedzieć, że „Gabrielle” bardzo podekscytowało świat mody i urody i nie bez powodu. Oto, czego możesz oczekiwać od oszałamiającego nowego zapachu.

Nazwa
Wszystko na temat tego zapachu zostało zainspirowane przez Gabrielle Chanel, którą możesz lepiej poznać jako Coco Chanel. Założycielka domu była silną, swobodną i niezależną kobietą, która pokonała każdą przeszkodę, która stała się jednym z największych projektantów i kobiecych ikon na świecie. Ten zapach celebruje jej niezwykły duch i kobiecość, przekazując jej nieziemski temperament i kochającą duszę.

Dzięki tej premierze, ściśle nawiązującej do nowej linii torebek Karla Lagerfelda, nazwanej jej imieniem.

Chanel Gabrielle woda perfumowana

Chanel Gabrielle

Zapach
Opisywany jako „abstrakcyjny kwiatowy”, zapach dosłownie pęka z bukietem nut, w tym jaśminu, tuberozy z Grasse, ylang ylang i kwiatu pomarańczy. Ściśle współpracując z Chanel Fragrance Creation and Development Laboratory, Polge skupił się na białych kwiatach i starał się nadać im nowy głos, wykorzystując siłę płatków poprzez ostrożny dobór nut, aby je zaakcentować. Jest mleczne drzewo sandałowe, które wzmacnia kremowość tuberozy. Czarna porzeczka, skórka mandarynki i skórka grejpfruta w celu zwiększenia świeżości kwiatu pomarańczy i białe piżmo, aby dodać do aksamitności ylang ylang.

Butelka
Choć na pierwszy rzut oka butelka wygląda podobnie do „N ° 5”, to jest to pierwsza tego typu propozycja dla domu mody, ponieważ jest to najcieńsza butelka stworzona przez Chanel i lata zajęło im jej udoskonalenie. Prawdziwie wyjątkowy zapach zasługuje na naprawdę wyjątkową butelkę, a dzięki tak drobnemu szkłu światło w pełni promieniuje zapachem, a każdy aspekt odbija go, tworząc wspaniały blask.

Na korku znajduje się również złoty i srebrny matowy kolor lamowy, który zdobi jego obudowę, która jest bezpośrednio inspirowana tkaninami Haute Couture zachowanymi w Dziale Dziedzictwa Chanel. To zdecydowanie perfumy, które zasługują na miejsce w twojej toaletce.

You may also like

Dodaj komentarz